KASKI ZAMKNIĘTE

SERIA CARBON
ANNIVERSARY COLLECTION
43877820_2733803469970534_55673729654204

Zamknięte kaski Trophy to prosta forma i powrót do dawnych lat, gdzie królowała wąska szczęka, duża szyba oraz ciekawa kolorystka – a ta zawsze przykuwa spojrzenia. Ten kask nie tylko świetnie się prezentuje, ale co najważniejsze uzyskał 4/5* w teście SHARP.

Kolekcja MX jest kwintesencją epoki retro, stylistyką nawiązuje do lat 70 XX wieku i klasycznego enduro. Najlepiej sprawuje się w połączeniu z goglami, ale można również używać ich ze specjalnie przystosowanymi wizjerami.

Na 60-tą rocznicę powstania firmy Premier Helmets stworzono niepowtarzalną serię wykonaną z najwyższej jakości materiałów takich jak 100% carbon.

Kask Hyper to nowa propozycja w kolekcji Premier. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez ostanie dekady przy produkcji kasków stworzyliśmy topowy model kasku, który doskonale łączy wyścigowe walory z najwyższym bezpieczeństwem, komfortem i doskonałą wentylacją. Najlepsza jakość, która redefiniujemy doznania na torze wyścigowym, jak i poza nim.  

Devil to kask sportowo-turystyczny, który doskonale łączy wyścigowe walory z ergonomią, nowoczesną technologią i najwyższym bezpieczeństwem. Dzięki przeciwsłonecznej blendzie i doskonałemu wygłuszeniu, długodystansowe podróże będą jeszcze bardziej komfortowe.

© 2019 by Premier Helmets Polska 

ALL RIGHTS RESERVED.

  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg